Ekspedycja poszukiwania wraków na Bałtyku (Wrzesień)

W dniach 31 sierpnia – 8 września tego roku, organizujemy kolejną, już czwartą, ekspedycję nurkową w poszukiwaniu nowych wraków na Bałtyku. Planujemy sprawdzić nowe pozycje na których prawdopodobnie zalegają wraki. Mamy również w planach nurkowanie na mało znanych wrakach Ławicy Słupskiej. Nurkujemy z łodzi NITROX.

[AdSense-A]

Głębokość nurkowań to zakres do 40 m. Koszt 300 pln za dzień, obejmuje: wypłynięcie, nabijanie butli powietrzem, tlen, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie) oraz noclegi na łodzi. Praktycznie cały dzień spędzamy na łodzi, aczkolwiek plan przeszukiwań dna Bałtyku i tak uzależniony jest od warunków pogodowych.

Zarówno organizatorzy jak i uczestnicy ekspedycji są pasjonatami nurkowania i poszukiwań wraków. Współpracujemy każdorazowo z instytucjami zawodowo zajmującymi się między innymi poszukiwaniami wraków na Bałtyku, dzieląc się z nimi uzyskanymi informacjami. Są to: Biuro Hydrograficzne Marynarki Wojennej, Centralne Muzeum Morskie, Urzędy Morskie. Raporty z poszukiwań zamieszczamy również na naszych stronach internetowych oraz prasie nurkowej (Magazyn Nurkowanie, Wielki Błękit).

Każdy kto posiada stopień AOWD może dołączyć do naszej ekipy
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w poszukiwaniach, zapraszamy do kontaktu jtrembowelski@gmail.com lub frogdive@gmail.com .

Szczegółowo możemy omówić wszystkie sprawy telefonicznie, jednak podstawą potwierdzenia miejsca na łodzi jest wpłata zaliczki.

W tej chwili posiadamy jeszcze 4 wolne miejsca, dodatkowo istnieje możliwość dopisania pojedynczych osób na poszczególne jednodniowe wypłynięcia, czasami w tygodniu robią się jakieś wolne miejscówki.

[AdSense-A]